Fóliová reklama

Reklamní cedule, bannery, billboardy

Fóliová reklama


 • Navrhujeme a vyrábíme kompletní venkovní reklamu reklamní cedule, firemní štíty, polep firemních vozů, nápisy na budovy… Technologie tisku a řezání fólií a řezání plastových, plexi a hliníkových desek umožňuje nepřeberné množství využití – například různé desky, cedulky a popisky na výstavy, řešení veletržních stánků, interiéry muzeí a expozicí, interiéry obchodních prostor…

 • Reklamní cedule, billboardy, bannery

  Produkujeme reklamní cedule z plastu, dibondu (hliníkový sandwich), plexiskla, skla a dalších materiálů. Dodáváme tisky (plakáty) na billboardy (papír, fólie), vyrábíme bannery z plachtoviny i z PET materiálu.

   

 • Polepy fólií – značení firemních aut, autobusů, výloh a obchodních prostor

  Polep fólií (řezaná i tištěná reklama) se využívá při značení firemních os. vozů, reklamním polepu autobusů, dodávek, cisteren.

  Polepů řezanou a tištěnou fólií se využívá také pro reklamní grafiku výloh obchodů, značení a navigaci v prostorách prodejny. Fóliová grafika se dále uplatní při výrobě firemních oreintačních systémů (navigace v budovách nebo v areálech) a při značení firemních prostor (budování firermní identity).

   

 • Firemní štíty a nápisy

  Vyrábíme a montujeme nápisy a označení firem na budovy, firemní štíty. Značení provádíme nejčastěji 3D písmeny (logem) a to jak plastovými (plnobarevný plast nebo plexisklo), tak polystyrenovými (hladký extrudovaný polystyren, zabroušení, lakování).