Internetové stránky

Webdesign, webhosting, internetový obchod

Internetové stránky


  • Zpracováváme moderní, graficky zajímavé a účelové internetové stránky. Stránky jsou vždy postaveny tak, aby přinášely maximální užitek a jsou zpracovávány v co nejkratších dodacích termínech.

  • WordPress

    Redakční systém WordPress umožňuje stavět internetové stránky moderně, ekonomicky a ve velmi krátkých termínech. Internetové stránky postavené na tomto systému jsou plně a jednoduše editovatelné (vč. menu, multimediálního obsahu, SEO), využívají mnoho zajímavých widgetů. Systém umožňuje včlenění e-shopu. Weby postavené na WordPressu mají výhodu ve velkém a stále se zvyšujícím rozšíření tohoto systému. Internetové stránky jsou vždy kompletně – tedy vč. programové části předány klientovi (jsou tedy kompletně Vaše). Hotové internetové stránky umísťujeme na server klienta nebo na náš kvalitní a dobře zabezpečený webhosting.

  • Systém XCe

    Systém XCe využíváme v situaci, kdy má klient na internetové stránky speciální nároky. Tyto internetové stránky (a e-shopy) jsou pak řešeny individuálně. Systém XCe umožňuje plnou editaci obsahu vč. menu a struktury (CMS). Hotové stránky běží na serveru XCe, klient má přes administraci plný přístup pro úpravu a změny obsahu.